Хлопець, який жорстоко вбив матір і її доньку, залишиться у тюрмі довічно

Хлопець, який вбив жінку та її доньку у 2019-му році продовжуватиме відбувати довічний термін у в’язниці. Попри його апеляцію до «феміди», суд залишив у силі попереднє рішення. Про це розповіли в обласній прокуратурі.  

«У листопаді 2022 року прокурори у суді довели вину хлопця у скоєнні особливо тяжкого злочину – подвійного вбивства матері і доньки. Однак сторона захисту не погодилася зі справедливим вироком суду першої інстанції – довічним ув’язненням – та  оскаржила покарання. Проте  така скарга була відхилена», – деталізують у прокуратурі.

Злочин було скоєно у лютому 2019 року у Житомирі на території приватного помешкання. Хлопець забіг у подвір’я із цвяходером та до смерті забив ним матір, яка була на вулиці. Коли на галас вискочила дівчина, то хлопець почав бити і її. Поранену дівчину він заніс у хату та кілька разів ударив ножем. Далі він замкнув будинок, а тіло матері дівчини прикрив шматком шиферу.

«Коли за викликом сусідів прибули правоохоронці, зловмисник ще у той час перебував на місці злочину, та, побачивши поліцію, втік і декілька днів переховувався. Невдовзі після оголошення у розшук його затримали та відразу взяли під варту», – повідомили у прокуратурі.

Як з’ясувалося згодом, парубок вчинив жорстоку розправу після того, як дівчина припинила з ним стосунки та мала намір виїхати з міста. Плани про помсту хлопець виношував давно, про що свідчать записи у його особистому щоденнику. На суді у скоєному хлопець не розкаявся, свою вину не визнав.

Нагадаємо, що молоду житомирянку посадили на 8 років за вбивство через образу. У Звягельському районі чоловік убив односельчанина фарфоровою статуеткою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *