Житомирського підприємця підозрюють у вивезенні військовозобов’язаних за кордон

Підприємця з Житомира судитимуть за підозрою у вивезенні за кордон військовозобов’язаних. Про це повідомили у прокуратурі області.

«Канал переправлення призовників через кордон за власно виготовленими підробленими документами про «непридатність» призовників до військової служби організував 37-річний приватний підприємець. Для популяризації свого кримінального бізнесу він створив у соцмережі тематичну групу «виїзд за кордон». Такий комплекс послуг обвинувачений продавав у середньому за 24 тис. грн», – розповіли у прокуратурі.

Тільки протягом минулого року, згідно із зібраними слідством доказами, чоловік 8 разів підроблював та продавав документи чоловікам призовного віку. Половина з них виїхала.

Під час обшуку у помешканні ділка вилучено комп‘ютерну та оргтехніку, банківські картки, печатки, мобільні телефони та інші речові докази протиправної діяльності. Нині на його майно накладено арешт та позбавлено права відчужувати його.

Нагадаємо, що на Житомирщині чоловіки «одружувалися» з жінками з інвалідністю, щоб уникнути призову. Житомирські підприємці за 25 тис. грн допомагали призовникам перетнути кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *