Кілька заводів на Житомирщині місяцями не платять працівникам зарплату

Кілька заводів на Житомирщині місяцями не платять працівникам зарплату

Держпраця.

Станом на 1 липня цього року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області становила 7,3 млн грн. У структурі боргу із заробітної плати половина суми припадає на економічні активні підприємства – 3,7 млн грн, інше заборгували працівникам підприємства – банкрути та економічно неактивні підприємства. Про це повідомила прес-служба управління Держпраці у Житомирській області.

«Інспекційними відвідуваннями та невиїзними інспектуваннями за І півріччя 2018 року стовідсотково покрито всі економічно активні підприємства – боржники, а саме: ТОВ «Екта – Пром», ТОВ «Декоративний камінь», ПАТ «Коростенський машинобудівний завод», ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна». ТОВ «Декоративний камінь» план-графік погашення заборгованості виконано у повному обсязі. ТОВ «ЕКТА –ПРОМ» – виплачено 60% боргу, згідно графіку. ПАТ «Коростенський машинобудівний завод» заборгованість по заробітній платі станом на 01.07.2018 становить 1,4 місячних фондів оплаті праці. ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна» – 3,7 місячних фондів оплаті праці», – йдеться у повідомленні.

За перше півріччя інспектори праці провели 159 інспекційних відвідувань у галузях легкої, харчової, лісопильної, каменеобробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі та в галузі освіти, щодо питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками. За результатами інспекційних відвідувань роботодавців оштрфували на понад 4 млн грн.

Нагадаємо, обласна рада попросить у Кабміна гроші на зарплату вчителям. Статисти назвали середню зарплату по Житомирській області

Leave a Comment