Житомиряни знову просять міськраду заборонити цирк з участю тварин

Житомиряни знову просять міськраду заборонити цирк з участю тварин

Петиція.

Житомиряни просять міськраду заборонити у місті цирк з участю тварин, а також іншу їх «експлуатацію». Відповідну електронну петицію оприлюднили 10 серпня.

«Заборонити цирк з тваринами у Житомирi та заборонити будь-яким чином заробляти на тваринах: фото з голубами, мавпами; прогулянки на поні та конях, i так далi. Якщо ви вважаєте що потрiбно припинити використовувати тварин, пiдпишiть. Не будьте рiвнодушними до звiрят», – написала авторка колективного звернення Аріна Грабовська.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, в Україні поправки до законодавства зареєстровані у Верховній Раді, зокрема, про заборону використання тварин у пересувних цирках. Цікаво, що найпотужніша циркова корпорація в світі – канадський Cirque du Soleil ніколи не використовував в своїх виставах тварин. Тварин також немає в Китайському державному цирку, Zirkus Ronkalli в Німеччині, Zirkus Meer в Австрії, Zirkus Swamp в Великобританії, Цирку в Мадриді.

Нагадаємо, жителі обласного центру вже просили міську раду заборонити використовувати диких тварин у циркових виставах, зберігати їх у вольєрах та ввозити на території області. Кярім того, житомиряни просили заборонити продаж тварин на Житньому ринку та закрити контактний зоопарк. Екологи заявили, що цирк «Європа», який гастролював у Житомирі, порушував правила утримання та поводження з тваринами.

Leave a Comment