Колишнього заступника Рижука підозрюють у скоєнні незаконної приватизації державного майна

Колишнього заступника Рижука підозрюють у скоєнні незаконної приватизації державного майна

Генпрокуратура вже повідомила про підозру Присяжнюку.

Колишньому Міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Присяжнюку Генпрокуратура повідомила про підозру у скоєнні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна. Про це на своїй сторінці Facebook повідомила прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган. До слова, регіонал Присяжнюк у свій час трудився заступником голови Житомирської ОДА Сергія Рижука.

«Управлінням ГПУ з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконної приватизації державного майна посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України, Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву та службовими особами юридичної особи приватного права, вчиненої за попередньою змовою групою осіб, що призвело до приватизації майна у великих розмірах, та його подальшої легалізації за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (в редакції від 07.04.2011), ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 233, ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 209 КК України», – розповіла Сарган.

За її словами, 12 червня колишньому Міністру аграрної політики та продовольства України М. Присяжнюку та ще двом особам повідомлено про підозру у скоєнні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна – приміщення, що належало Міністерству аграрної політики та продовольства України, площею 516,6 кв м по вул. Хрещатик, 24 в м. Києві. У підозрюваних в організації та виконанні цього злочину, а також у посадовців Фонду державного майна України, проведено ряд обшуків. У кримінальному провадженні на незаконно приватизоване майно накладено арешт. Досудове розслідування триває.

Варто зауважити, що у 2014 році Присяжнюка оголосили у розшук. Його підозрювали у заволодінні коштами Аграрного фонду у сумі майже 540 мільйонів гривень, які держава виділила для закупівлі об’єктів державного цінового регулювання цукру-піску.

Leave a Comment