Колишня працівниця СБУ йде із посади заступниці міського голови

У Новограді-Волинському збираються звільнити заступницю міського голови – 36-річну Юлію Бондаренко. Відповідний проект рішення сесії міської ради оприлюднили на офіційному ресурсі мерії.

bondarenko«Керуючись статтею 38 Кодексу Законів про працю України, статтею 25, пунктом 3 частини першої статті 26, пунктом 6  частини  четвертої   статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в  Україні“,  враховуючи заяву заступника міського голови Бондаренко Ю.О. та повідомлення Національної академії державного управління при Президентові України від 22.07.16 № 8 міська рада вирішила затвердити розпорядження міського голови від 18.08.16 № 229(к)  „Про звільнення Бондаренко Ю.О.», – йдеться у документі.

За інформацією джерела “Вголос.zt”, чиновниця написала заяву на звільнення, бо йде навчатися у Національну академію державного управління при Президентові України ( стаціонарна форма навчання).

Саме ж розпорядження Весельського про звільнення заступниці, яке має затвердити сесія міської ради, чомусь досі не оприлюднили.

У листопаді минулого року міський голова привів Бондаренко зі свого виборчого штабу. Для колишньої працівниці СБУ ввели навіть нову посаду «заступника міського голови – з питань взаємодії та координації роботи із правовими, силовими структурами і судовою гілкою влади». До цього Юлія Бондаренко 13 років прослужила в органах Служби безпеки України на посадах офіцерського складу. Має медаль Служби безпеки України «за 15 років сумлінної служби».

Нагадаємо, місячна заробітна плата голови Новоград-Волинської міської ради Віктора Весельського втричі більша, ніж у його житомирського колеги Сергія Сухомлина. Разом з усіма надбавками та доплатами у травні зарплата Весельського становила 15 603,49 грн, а у червні – 15 677,44 грн. .У Новограді-Волинському дружина і сестра депутатів безкоштовно отримали земельні ділянки на березі річки Случ. Двоє депутатів голосували за виділення земельних ділянок власним дружині та сестрі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *