Дмитро Болейко “на прощання” подарував куму 50 тисяч з бюджету

Дмитро Болейко “на прощання” подарував куму 50 тисяч з бюджету

У мерії знову перерахували гроші “легендарній” майстерні.

“Житомирська архітектурно-планувальна майстерня”, яка давно стала “притчею во язицех” навіть серед депутатів міської ради, у серпні знову отримала 50 тис. грн з міського бюджету. До цього управління капітального будівництва, яке очолював кум одного із засновників “майстерні” Дмитро Болейко, тільки наприкінці липня перерахувало 95 тис. грн з бюджету.

Схоже, що у такий спосіб керівник УКБ робить останні “подарунки” компаніям, які наближені до нього самого і є підрядниками з утеплення дитячих садочків Житомира. Цілком імовірно, якщо завершення підписаних контрактів припаде на управління вже під керівництвом Дмитра Мамрая, то його ставлення до підрядника буде іншим. Утім, чи призначать нового начальника УКБ до завершення контрактів — хтозна. У міській раді не називають конкретної дати ймовірного призначення керівником управління Мамрая. Стверджують лише, що колишній керівник комунального підприємства переміг у конкурсі на посаду начальника УКБ.

Втім, призначення нового очільника управління капітального будівництва може відбутися лише за умови закінчення процесу утеплення. Про це можна судити принаймні з двох речей. По-перше, умовою залишення Болейка на посаді, яку офіційно озвучував міський голова, було саме закінчення всіх проектів з утеплення за міжнародні гроші. Після цього Болейку, швидше за все, вкажуть на двері. По-друге, окрім інтересів самого Болейка, у списку фірм, які реалізовують програму NEFCO з утеплення є чимало компаній, за якими “тягнеться хвіст” самого міського голови. А коней, як відомо, на переправі не міняють. Тому, швидше за все, саме для цього витримують паузу із призначенням нового керівника управління капітального будівництва. Чи справді це так — дізнаємося вже невдовзі.

Нагадаємо, що наприкінці травня підприємства, які можна віднести до «кола друзів» Дмитра Болейка, знову отримали кошти від управління капітального будівництва. Сума склала 64 тисячі 323 гривні. За фразу “дебільна сесія” очільнику УКБ довелося вибачатися просто у сесійній залі.

Leave a Comment