Комунальне приміщення по Лесі Українки купили вп’ятеро дорожче

Комунальне приміщення по Лесі Українки купили вп’ятеро дорожче

Ще вранці мерія хотіла відмінити аукціон.

Приміщення по Лесі Українки, 43, приватизацію якого ще вранці Житомирська міськрада планувала скасувати, купили вп’ятеро дорожче заявленої ціни. Про це йдеться на порталі «ProZorro.Продажі».

За приміщення площею 126,9 кв. метрів у центрі Житомира планували вторгувати 176 тис. 949 грн. За результатами аукціону його продали трохи дорожче, ніж за 1 млн грн.

В аукціоні взяли участь дві фірми, два підприємці та 11 фізичних осіб. Найвищу ціну запропонував житомирянин Андрій Умінський. Він запропонував всього на 2 грн більше від іншої учасниці торгів, Ірини Ткаченко.

Більше, ніж вдвічі піднялася ціна на інше комунальне майно, яке так само ще вранці не хотіли приватизувати. Приміщення площею понад 244 кв. метрів замість запланованих 1 млн 411 тис. 800 грн продали за 2 млн 907 тис. 778 грн. Придбало його ТОВ «Окфест» з Івано-Франківська.

Нагадаємо, що вранці 9 січня депутати Житомирської міськради не змогли зібратися на сесію щодо скасування приватизації комунальних приміщень. Міська рада продала за 5,6 тис. доларів приміщення навпроти торгового центру «Глобал».

Leave a Comment