Депутати Житомирської міськради не зібралися на невідкладну сесію

Депутати Житомирської міськради не зібралися на невідкладну сесію

Її скликали для скасування аукціонів.

Сесія Житомирської міської ради, яку невідкладно скликали 9 січня об 11:30, не відбулася через відсутність депутатів. На час початку у сесійній залі були присутні лише 2 депутати при 22 необхідних. Розпорядження про пленарне засідання з’явилося на сайті мерії приблизно за годину до її початку.

На порядку денному термінової сесії було 6 питань. Всі стосувалися скасування рішень по приватизації, прийнятих на попередніх пленарних засіданнях.

У коментарі «Вголос.Zt» в. о. міського голови Світлана Ольшанська повідомила, що таке рішення мали прийняти, щоб не продавати майно за вдвоє нижчою ціною.

«Деякі аукціони мали відбутися вже сьогодні. Однак на участь у них ніхто не зголосився», – повідомила Ольшанська.

Згідно із даними сайту «ProZOrro.Продажі», торги з продажу комунального приміщення по проспекту Миру, 23 мали розпочатися вже о 12:54 9 січня. За 12 хвилин по тому мав стартувати аукціон з продажу приміщення по Лесі Українки, 43. Конкурси з продажу приміщень по вулиці Троянівській, 14 та Юрка Тютюнника, 23 мали відбутися вже за вдвоє нижчою ціною відповідно 15 та 16 січня.

Нагадаємо, що рішення приватизацію комунального майна житомирська мерія вже скасовувала у липні 2019 року. Комунальний готель «Житомир» виставляли на аукціон двічі.

Leave a Comment