Комунальні підприємства Житомира не встигають після себе прибирати

Комунальні підприємства Житомира не встигають після себе прибирати

Оштрафували за благоустрій лише Житомиртеплокомуненерго.

Комунальні підприємства Житомирської міської ради не встигають відновлювати після себе порушений благоустрій. Про це стало відомо із відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» заступника міського голови Сергія Кондратюка.

Згідно із наданою інформацією, КП «Житомирводоканал» відновило благоустрій після аварійних робіт на 173 з 458 об’єктів. «Житомиртеплокомуненерго» станом на кінець 2017 року навело лад на 87 з 171 об’єктах. Житомирське трамвайно-тролейбусне управління, яке нанесло найменшу шкоду благоустрою, ліквідувало наслідки 52 аварійних робіт із 58.

«Протягом 2017 року адміністративною комісією при виконавчому комітеті Житомирської міської ради було розглянуто 3 адміністративні справи відносно посадових осіб комунальних підприємств міста. Посадових осіб КП «Житомирводоканал» та КП «Управління автомобільних шляхів» було попереджено про недопущення в подальшому порушення ст. 152 Адміністративного кодексу України», – йдеться у документі.

Щодо адміністративних стягнень, то оштрафували у 2017 році лише посадових осіб КП «Житомиртеплокомуненерго». Вони сплатили до міського бюджету 340 грн.

Нагадаємо, що житомиряни жахнулися, коли побачили, що після себе залишили працівники «Житомиртеплокомуненерго». У інспекції з благоустрою запевняють, що комунальники мають відновити газон на вулиці Хлібній.

Leave a Comment