У інспекції з благоустрою запевняють, що комунальники мають відновити газон на Хлібній

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» має відновити газон по вулиці Хлібній, який вони розкопали під час аварійних робіт. Про це у коментарі «Вголос.Zt» розповів директор «Інспекції з благоустрою» Житомирської міської ради Юрій Юзвинський.

«При проведенні будь-яких робіт наша інспекція складає відповідну картку порушення благоустрою. Після їх завершення виконавець робіт має відновити благоустрій. «Житомиртеплокомуненерго» має близько 80 не закритих карток. Вони перейшли вже в наступний рік», – сказав керівник інспекції з благоустрою.

Коли саме комунальне підприємство відновить стан газону по Хлібній, 25 у інспекції не сказали. Однак пообіцяли взяти це питання на контроль.

Про те, що після аварійних робіт «Життомиртеплокомуненерго» має привести до ладу пошкоджений благоустрій, сказали і в управлінні комунального господарства Житомирської міської ради.

«Вони обов’язково виправлять цю ситуацію. Я думаю, що зараз вони цього не зробили, тому що впав сніг і вони не могли цього зробити. Зараз сніг розтанув — вони це зроблять. Всі планові та аварійні роботи стоять на контролі в інспекції з благоустрою. Якщо благоустрій не відновлюють — інспекція притягує виконавців до адміністративної відповідальності», – сказав начальник управління Олександр Марцун.

Нагадаємо, що житомиряни жахнулися, коли побачили, що після себе залишили працівники «Житомиртеплокомуненерго». Інспекція з благоустрою хоче узаконити торгівлю на вулиці Хлібній, «бо там все одно торгують».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *