Комунальну стоматполіклініку №2 Житомира очолить в. о. директора

Комунальну стоматполіклініку №2 Житомира очолить в. о. директора

Участь у конкурсі взяла вона одна.

Комунальне підприємство «Стоматологічна поліклініка №2» Житомирської міської ради очолить в. о. директора підприємства Тетяна Самчук. Таке рішення прийняла конкурсна комісія 11 серпня. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я мерії.

«За результатами засідання, під час якого відбулися також співбесіда з претендентом на посаду, обговорення презентації, вражень членів конкурсної комісії, особистих здібностей претендента та голосування, Комісія ухвалила наступне: рекомендувати Самчук Тетяну Юріївну на посаду директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка № 2» Житомирської міської ради», – йдеться у повідомленні.

За словами самої Самчук, вона починала роботу на підприємстві як простий лікар і пройшла шлях до посади в. о. директора. Вона стала єдиною учасницею конкурсу на вакантну посаду керівника КП «Стоматполіклініка №2» Житомирської міської ради.

За наслідками засідання конкурсної комісії управління охорони здоров’я рекомендуватиме міському голові підписати контракт із Тетяною Самчук.

Нагадаємо, що обласна рада оголосили конкурси на керівників 4 комунальних закладів. У Житомирській міській раді шукають нового керівника управління житлового господарства.

Leave a Comment