Журналістам розповіли, хто очолює штаб партії «Сила і Честь» в області (ФОТО)

Журналістам розповіли, хто очолює штаб партії «Сила і Честь» в області (ФОТО)

І оголосили про участь у виборах.

Житомирський обласний виборчий штаб політичної партії «Сила і Честь» очолив колишній міський голова Житомира Георгій Буравков. Про це журналістам розповів під час пресконференції керівник обласної партійної організації Іван Кулак.

За словами керівника обласної партії «Сила і Честь», якщо на президентських виборчих перегонах політична сила не мала представництва у районах області, то на сьогодні партійні організації є у більшості районів.

«Оновлення влади, яке розпочалося у ході президентської та парламентської виборчих кампаній у 2019-му році, не завершилося. Нова влада отримала величезний кредит довіри, але за рік його великою мірою вичерпала», – сказав голова обласної «Сили і Честі» Іван Кулак.

Він додав, що на виборах «Сила і Честь» не збирається відривати у когось голоси або бовваніти на чиємусь електоральному полі. У партії розраховують на симпатії з боку середнього класу та тих, хто розчарувався у політиках і не ходить на вибори.

Керівник обласного виборчого штабу, Георгій Буравков заявив, що команда «Сили і Честі»  налаштована рішуче.

«Ми переконані, що переможемо. Як прихильник спорту, я добре знаю, що призове місце займаєш тоді, коли ставиш собі за мету перемогти. Якщо ж виходиш просто «розім’ятися», то це даремно втрачений час», – переконаний керівник регіонального штабу.

На думку керівника обласного виборчого штабу «Сили і Честі», вже зараз можна говорити, що деякі кандидати від партії на посади міських голів у районних центрах та ОТГ мають всі шанси на перемогу. Основним критерієм відбору претендентів на ці посади — професійність, порядність та патріотизм.

Фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment