Комунальники Новограда без конкурсу орендуватимуть КАМАЗи у депутата міськради

Комунальники Новограда без конкурсу орендуватимуть КАМАЗи у депутата міськради

Від Блоку Петра Порошенка.

Комунальне підприємство «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради заплатить 180 тис. грн за оренду КАМАЗів у фірми депутата міськради Віталія Табалюка від «Блоку Петра Порошенка-Солідарність». Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Договір на оренду КАМАЗів підписали 15 серпня. Надавача послуг визначили без конкурсу. Перевагу надали ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Його керівником та співвласником, згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, є депутат міської ради від Блоку Петра Порошенка Віталій Табалюк. Окрім нього, засновниками фірми є його батько, мати та брат. Згадана фірма має також дочірнє підприємство «Шляховик». Її керівником є мати Віталія Табалюка Юлія.

У оприлюдненому в системі «ProZorro» договорі не зазначено, скільки саме вантажівок має орендувати комунальне підприємство. Відомо лише, що винаймати їх новоград-волинські комунальники будуть до кінця року.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада продала приміщення магазина за понад 4 млн грн своєму депутату. Радник Сухомлина придбав «БМВ» вартістю у понад півтора мільйона гривень.

Leave a Comment