Радник Сухомлина придбав легендарний BMW за 1550000 гривень

Радник Сухомлина придбав легендарний BMW за 1550000 гривень

Частину грошей він взяв у кредит.

Депутат Житомирської міської ради від БПП «Солідарність», радник міського голови Олександр Черняхович придбав позашляховик BMW X5 вартістю у 1 млн 550 тис. грн. Частину грошей він взяв у кредит. Відповідну інформацію депутат вказав у повідомленні про суттєві зміни у майновому стані.

Згідно із оприлюдненою інформацією, мова йде про кредит на суму 573 тис. 500 грн у ПАТ «Креді Агріколь Банк». Легендарний позашляховик BMW X5 2018 року випуску депутат придбав 25 жовтня за 1 млн 550 тис. грн. Цікаво, що продавець авто – підприємство дружини колишнього голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського ТОВ «Форвард класік». Відповідна інформація міститься у єдиному державному реєстрі фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, колишній голова облдержадміністрації Сергій Машковський продовжує заробляти на бюджетних коштах. Про це свідчать платіжні документи пошуково-аналітичної системи державного казначейства. Прокуратура через суд вимагає скасувати договір про довгострокове користування лісом часів екс-губернатора Машковського.

Leave a Comment