Комунальники Новограда-Волинського заплатять майже 350 тисяч фірмі депутата міськради

Комунальники Новограда-Волинського заплатять майже 350 тисяч фірмі депутата міськради

За відновлення асфальту після ремонту тепломережі.

Комунальне підприємство «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» заплатить 349 тис. 619 грн 24 коп ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» за відновлення асфальту, який зняли під час виконання ремонтних робіт. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». Товариство належить родині депутата міської ради фракції «Солідарність» Віталія Табалюка.

Тендер на визначення підрядника з виконання даних робіт не проводили. Просто підписали договір. В поле зору новоград-волинських комунальників чомусь потрапила саме фірма депутата.

За умовами договору, до ремонту асфальтного покриття «Новоград-Волинські шляхи» мають приступити вже 1 червня. Роботи ж мають виконати до 15 жовтня. Угоду підписали 13 квітня. Оплатити їх мають за кошти комунальників. Примітно, що Віталій Табалюк очолює депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та екології.

Нагадаємо, що екс-нардеп Олександр Ревега продовжує отримувати підряди від бердичівських комунальників. Його підприємство отримало у 2018 році понад 7 млн грн за ремонт доріг у Бердичеві.

Leave a Comment