Майже 7 мільйонів із бюджету за три місяці отримала фірма нардепа Ревеги

Майже 7 мільйонів із бюджету за три місяці отримала фірма нардепа Ревеги

Переважно за ремонт доріг.

Товариство з додатковою відповідальністю «Шляхово-будівельне управління №35» протягом другого кварталу 2018 року отримало з бюджету Бердичева 6 млн 905 тис. 380 грн 84 коп. Відповідні відомості мстить портал використання публічних закупівель «E-data». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, бенефіціарієм «ШБУ-35» є нардеп від Блоку Петра Порошенка Олександр Ревега.

Кошти, які отримала фірма нардепа, надходили від комунального підприємства Бердичівської міської ради «Бердичівкомунсервіс». Цим коштом підприємство нардепа здійснювало поточний та капітальний ремонт доріг у районному центрі. Тендерну процедуру не проводили по жодній із послуг.

До березня 2018 року «ШБУ-35» очолювала співвласниця фірми і за сумісництвом — помічник нардепа Ревеги Галина Кичкирук. Саме вона володіє понад 60% товариства. Сам Ревега володіє трохи більше, ніж 10%. 13 березня 2018 року у ТДВ «ШБУ-35» змінився керівник. Ним замість Галини Кичкирук став Валерій Березовський. Примітно, що людина із такими самими ім’ям та прізвищем у 2016 році очолювала Бердичівську дорожньо-експлуатаційну дільницю.

Нагадаємо, що ТДВ «ШБУ-35» без тендера робитиме дорогу у рідному селищі Олександра Ревеги. Підприємство також робитиме дорогу до гришковецького кладовища.

Leave a Comment