Конкурсна комісія відмовила єдиному кандидату у посаді керівника Палацу культури

Конкурсна комісія відмовила єдиному кандидату у посаді керівника Палацу культури

Шукають на місце керівника людину, яка має чітку стратегію розвитку.

Конкурсна комісія відмовили єдиному кандидату у посаді керівника комунального закладу “Палац культури” Житомирської міської ради. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Очолити вакантну посаду виявила бажання лише одна людина – Дубовенко Юрій. У своїй презентації кандидат розповів, яким чином буде покращувати роботу закладу, зокрема про оновлення сайту, налагодження комунікації та пошук нових приміщень для більш масштабних культурних закладів. Конкурсна комісія оцінювала кандидата за декількома критеріями: вміння спілкуватися із творчими людьми, наявність чіткої стратегії розвитку комунального закладу та розуміння людини на діловодстві», – йдеться у повідомленні.

Після таємного голосування, члени конкурсної комісії відмовили кандидату у посаді. Таке рішення обгрунтовували тим, що шукають на місце керівника людину, яка має чітку стратегію розвитку Палацу культури.

Конкурс на заміщення вакантної посади було оголошено 6 вересня. Найближчим часом управління культури Житомирської міської ради оголосить повторний конкурс на посаду керівника КЗ “Палац культури”.

Нагадаємо, мерія Коростеня витратить майже 200 тисяч на ремонт освітлення палацу культури. Екс-претендента на посаду заступника мера Житомира призначили керівником комунальної установи.

Leave a Comment