Житомирянин вимагає у міськради: відловлювати бездомних собак і тримати їх за межами міста

Житомирянин вимагає у міськради: відловлювати бездомних собак і тримати їх за межами міста

Петиція.

Житомирянин вимагає у міської ради спрямувати бюджетні кошти на те, щоб відловлювати бездомних собак і тримати їх у спеціалізованих закладах за межами міста. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 жовтня. Автор звернення – людина з фейковим іменем «Вселенський Партріархович Варфоломій».

«Проблема піднімається не вперше, але досі не вирішена. У дворах міста проживає велика кількість безпритульних собак, які нападають на людей і найстрашніше ДІТЕЙ. Сьогодні мою дитину вкусила собака, яка спала у купі листя на дитячому майданчику. Скаржитися немає кому. Дитині потрібно робити безліч уколів і підривати його імунітет. Аналогічна петиція кілька місяців тому отримала пояснення з довгим описом гуманних дій, що передбачають відлов, стерилізацію, вакцинацію і ПОВЕРНЕННЯ ДО МІСЦЬ ВИЛОВУ!!! На мою думку, такий підхід навіть частково не вирішує проблему. Адже гарантій від укусів та нападів зграями із летальними наслідками (за досвідом інших міст) ніхто не дає. Тому ВИМАГАЮ спрямувати кошти на те, щоб зробити наше місто безпечним для його мешканців ЛЮДЕЙ. Собак відловлювати і тримати у спеціалізованих закладах за межами міста. Часу чекати, поки стерилізація і скорочення популяції безпритульних собак, немає. Щодня житомиряни стають жертвами агресивних тварин! Хто наступний?!» – написав автор петиції Варфоломій Вселенський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирянка пропонує в обов’язковому порядку стерилізувати домашніх собак, які не мають паспортів. Житомирян стверджує, що 7-річну дитину пошматувала бездомна собака.

Leave a Comment