Коронавірус: житель Малина помер, жителька Коростеня — одужала

Коронавірус: житель Малина помер, жителька Коростеня — одужала

З початку епідемії це вже 7 смерть.

Сьомий житель області помер вранці 23 квітня від коронавірусу. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. В той же час жінка з Коростеня, у якої діагностували COVID-19, одужала і її виписали з лікарні.

Станом на 23 квітня, епідемія вже забрала життя 7 жителів області. Останньою жертвою коронавірусу став 55-річний малинчанин.

«Чоловік захворів ще 10 квітня, 13 звернувся до лікарів і цього ж дня був госпіталізований. 15 квітня ПЛР-дослідження підтвердили діагноз – виявили коронавірус в організмі. Пацієнт мав супутні патології, і весь час був на стаціонарному лікуванні. 23 квітня зранку його стан різко погіршився. Лікарі намагалися зробити все, аби врятувати життя, але хвороба виявилась сильнішою», ‒ цитує пресслужба начальника управління охорони здоров’я Миколи Суслика.

Разом із тим, повідомляють в ОДА, напередодні медики констатували одужання жительки Коростеня 1982 року. Отже, на сьогодні в області вже двоє пацієнтів вилікувалися від коронавірусу. Першим був житомирянин, який потрапив до інфекційного відділення ЦМЛ №1 після повернення з Австрії.

Нагадаємо, що попри карантин та загрозу інфікуватися, житомиряни пішли до церкви на великодні свята. Станом на 16 квітня, на Житомирщині захворіли на коронавірус 9 дітей.

Leave a Comment