На Житомирщині на коронавірус вже захворіли 9 дітей

На Житомирщині на коронавірус вже захворіли 9 дітей

З початку епідемії.

У Житомирській області всього зареєстрували 162 лабораторно підтверджених випадки гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З них 9 – у дітей. Про це 16 квітня повідомила пресслужба облдержадмвнвстрації з посиланням на начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“Діагноз COVID-19 підтверджено у 9 дітей області віком від 7 місяців до 17 років, 8 із яких перебувають на самоізоляції (5 – у м. Коростені, 1 – у м. Бердичеві, 1 – у м. Житомирі, 1 – у м. Малині), 1 – на стаціонарному лікуванні у м. Житомирі (стан дитини середньої важкості)”, – йдеться у повідомленні.

Найбільшими осередками захворювання на коронавірус в області залишаються міста Коростень – 53, Житомир – 31 та Бердичів – 29. Нові випадки зареєстровано у Коростені, Житомирі та Житомирському районі, Бердичеві, Малині та Малинському районі, Новограді-Волинському, а також у Лугинському районі.

Нагадаємо, у немовляти з Коростишівського району лабораторно підтвердили коронавірус. COVID-19: на Житомирщині померла ще одна хвора.

 

Leave a Comment