Коростишів: у педколеджі заступник директора пролобіювала інтереси фірми, на якій працює

Заступник директора Коростишівського педколеджу лобіює інтереси фірми, до якої вона має безпосереднє відношення. Інформацію про це журналістам “Вголос.Zt” вдалося здобути з відкритих джерел.

Так, ще наприкінці листопада Вищий комунальний навчальний заклад “Коростишівськиий педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради оголосив тендер на поточний ремонт даху клубу. Загальна вартість цих робіт мала скласти майже 50 тис. грн. Участь у тендері взяли фізична особа-підприємець із Житомира Михайло Гаважук та приватне акціонерне товариство “Кмитівський майстер”. Житомирський підприємець запропонував ціну у 44 тис. 999 грн, у той час як ПрАТ погодилося зробити ремонт за 49 тис. 400 грн.

Засідання тендерного комітету відбулося 1 грудня 2016 року. Відповідно до протоколу засідання, чотири члени на чолі із заступником директора коледжу із господарських питань Світланою Бунчик проголосували за відхилення пропозицій ФОП Гаважук. Підставою стало те, що останній, на думку комісії, не надав всіх необхідних документів. Хоча сам підприємець звернувся зі скаргою на неправомірні дії тендерного комітету.

Втім, логіка такого рішення тендерного комітету стає цілком зрозумілою при аналізі списку посадових осіб ПрАТ “Кмитівський майстер”. Заступник директора Коростишівського педколеджу, заступник голови тендерного комітету Світлана Бунчик, виявляється, є членом Наглядової ради ПрАТ “Кмитівський майстер”. Інформацію про те, що Світлана Бунчик є також заступником керівника Коростишівського педколеджу, на яку безпосередньо покладено проведення тендерних торгів у закладі, підтвердили нам по телефону. Більше того, відомості про це містить сайт коледжу.

Нагадаємо, що у липні місяці обласний шкірвендиспансер заплатив фірмі, акціонером якої є його директор. У Баранівці тендер виграла фірма, яка запропонувала на гривню меншу ціну, аніж конкуренти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *