Реконструкцію готелю “Житомир” робитиме фірма, близька до Дмитра Болейка

Міська рада визначилася із підрядником, який буде проводити реконструкцію готелю “Житомир” під Центр надання адміністративних послуг. Відповідну інформацію оприлюднено у “Віснику державних закупівель”.

Участь у тендері брали сім фірм. Серед них — ДП “Фаворит-Опт” нардепа Борислава Розенблата, київське ТОВ “Будгарант-плюс”, житомирське ТОВ “Торгово-промислова компанія Центр Комплект”, фірма брата екс-директора управління капітального будівництва Дмитра Болейка ПП “Елітбуд-1”. Всі ці підприємства були недопущені тендерним комітетом з різних міркувань.

Допустили до торгів три скандально відомі фірми. ТОВ “Уют-Строй” відома житомирянам як виконавець ремонту підвісного мосту через Тетерів у парку. Фірма “Ві.Ай.Пі” є підрядником з реконструкції тротуарів у центрі Житомира. Третє підприємство, яке і стало переможцем тендеру, ТОВ “Поліська логістична компанія”. Остання є близькою до родини Болейків і належить кумові екс-начальника управління капітального будівництва. Вона була одним із найбільших підрядників по утепленню дитячих садочків Житомира і натхненно освоювала гроші європейських інвесторів за проектом NEFCO. Критерієм для вибору переможцем “Поліської логістичної компанії” стала ціна робіт. У той час, як решта учасників — “Уют-Строй” та “Ві. Ай. Пі” заявили суму у 16,7-17,1 млн грн, згадана компанія обіцяє реконструювати готель за 15,3 млн грн.

Нагадаємо, що скандально відомий начальник управління капітального будівництва Дмитро Болейко звільнився з посади на початку жовтня. Кум Дмитра Болейка отримав із міського бюджету 100 тис. грн за проект по індустріальному парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *