Кошти на лічильник для табору «Супутник» виділить міськвиконком

Кошти на лічильник для табору «Супутник» виділить міськвиконком

Гроші дадуть із бюджету розвитку.

Виконком Житомирської міської ради таки виділить 299 тис. 800 грн на встановлення лічильників із дистанційною передачею данних. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міськради.

Згідно із документом, гроші передбачать у програмі оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки. А виділять їх із бюджету розвитку.

«З метою реконструкції системи газопостачання позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник», відповідно до вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в розділ VII «Заходи щодо реалізації Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Житомира на 2016-2018 роки» рішення міської ради від 18.12.2017 №874 «Про внесення змін до Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Житомира на 2016-2018 роки», – йдеться у документі.

До слова, постійна депутатська комісія з питань бюджету на своєму засіданні 29 травня прийняла рішення рекомендувати міському голові створити комісію щодо вирішення питання по лічильниках. Вона мала визначити, наскільки законними є вимоги газового монополіста.

Нагадаємо, що перша зміна у таборі «Супутник» опинилася під загрозою через «Житомиргаз». Обласна рада хоче, щоб монополіст встановлював лічильники на газ власним коштом.

Leave a Comment