Обласна рада хоче, щоб «Житомиргаз» встановлював підприємцям лічильники власним коштом

Обласна рада хоче, щоб «Житомиргаз» встановлював підприємцям лічильники власним коштом

Звернуться до нацкомісії з регулювання.

Депутати Житомисрької обласної ради звернуться до національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо газових лічильників для підприємців. Відповідний проект документу оприлюднили на сайті облради.

«30 вересня 2015 року постановою НКРЕКП № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем», зі змінами, затверджено Кодекс газорозподільчих систем, яким зобов’язано приватні підприємства малого та середнього бізнесу до 01.06.2018 забезпечити облаштування засобами дистанційної передачі даних власні комерційні вузли.

У даний час всі підприємства забезпечені засобами обліку газу.

Вартість встановлення необхідного додаткового обладнання складає від 23 тис.грн до 100 тис.грн (в залежності від кількості вводів), що для підприємств є значним фінансовим навантаженням», – йдеться у зверненні.

Депутати просять НКРЕКП відтермінувати введення в дію постанови №2494 та встановлювати необхідне обладнання за рахунок коштів операторів газорозподільної системи.

Нагадаємо, що у Житомирі для економії газу діти тиждень не ходили до школи. Заступник Гундича отримав майже 1 млн грн дивідендів від газової компанії.

Leave a Comment