Кожен третій безробітний на Житомирщині – молода людина

Кожен третій безробітний на Житомирщині – молода людина

Статус безробітного з початку року мали майже 10 тис. осіб.

Статус безробітного з початку року мали майже 10 тис. молодих людей, що становить 36% від загальної кількості безробітних. Про це повідомили в обласній службі зайнятості.

«За перше півріччя цього року статус безробітного в області мали майже 10 тис. осіб з числа молоді, що становить 36% від загальної кількості безробітних. За цей період 448 випускників отримали послуги державної служби зайнятості, з яких 382 – випускники вищих навчальних закладів та 66 – випускники професійно-технічних навчальних закладів.  За сприяння державної служби зайнятості у першому півріччі отримали  роботу 6 тис. 566 молодих громадян, з яких 68%  були працевлаштовані оперативно – до набуття статусу безробітного. Близько 10 тис. безробітних з числа молоді отримали профорієнтаційні послуги та майже 24 тис. – школярів та студентів», – йдеться у повідомленні.

Фахівці служби зайнятості організували професійне навчання на замовлення роботодавців для майже 700 безробітних у віці до 35 років.  Також близько 500 молодих осіб взяли активну участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру з благоустрою та озеленення територій, зон відпочинку, роботах на об’єктах соціальної сфери, впорядкуванні місць поховань, роботах в архівах з документацією, догляді та наданні допомоги особам похилого віку та особам з інвалідністю та ін..

До слова, на 1 липня 2018 року статус безробітного вже мали 4 тис. 573 молодих людей, що на 13% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Нагадаємо, на Житомирщині на одне вільне робоче місце претендує п’ятеро осіб. Житомирське підприємство, яке заборгувало працівникам 2 мільйони, заплатить штраф 11 тисяч.

Leave a Comment