Житомирське підприємство, яке заборгувало працівникам 2 мільйони, заплатить штраф 11 тисяч

Житомирське підприємство, яке заборгувало працівникам 2 мільйони, заплатить штраф 11 тисяч

У Держпраці області розповіли про боржників із виплати заробітної плати.

З початку  року у Житомирській області з’явились нові підприємства- боржники із виплати заробітної плати. У цьому переліку є товариство, яке заборгувало своїм працівникам майже 2 млн грн. Про це повідомила прес-служба управління Держпраці у Житомирській області

З початку 2018 року у Житомирській області з’явились нові суб’єкти-господарювання – боржники із виплати заробітної плати, а саме: ТОВ «Екта – Пром» (м. Житомир), ТОВ «Декоративний камінь» (Хорошівський район Житомирської області), ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна» та ТОВ «Червоне – Продсервіс».

«Під час інспекційного відвідування у ТОВ «Екта-Пром» інспектори праці Управління Держпраці встановили, що підприємство має заборгованість перед працівниками у сумі майже 2 млн грн. За результатами інспекційного відвідування керівництву ТОВ «ЕКТА –ПРОМ» внесено припис, складено та направлено до суду протокол, а на юридичну особу керівництвом Управління накладено фінансові санкції у розмірі 11 169 грн відповідно до ст. 265 КЗпП України.

В свою чергу, у ТОВ «Декоративний камінь» фахівці Управління Держпраці провели невиїзне інспектування в квітні 2018 року та встановили факт заборгованості по заробітній платі перед 30 працівниками в загальній сумі понад 430 тис. грн. За результатами інспекційного заходу також внесено обов’язковий до виконання припис, складено та направлено до суду протокол. Керівництвом Управління, відповідно до статті 265 КЗпП України накладено штрафні санкції у розмірі 11 169 грн. На даний час ТОВ «Декоративний камінь» погасило заборгованість по заробітній платі у повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в управлінні кажуть, що заплановані інспекційні відвідування до підприємств – боржників: ПАТ «Коростенський машинобудівний завод», ВАТ «Житомирський завод хімічного волокна» та ТОВ «Червоне – Продсервіс».

Нагадаємо, роботодавці області заборгували своїм працівникам 7,6 мільйонів гривень. Три «тата» та «мама», які заборгували своїм дітям аліменти, тепер відпрацьовують гроші на суспільно корисних роботах. Заборгованість жителів області за «комуналку» зменшилася майже на половину.

 

Leave a Comment