КП «Парк» упродовж місяця зобов’язали встановити термінали для продажу квитків

КП «Парк» у Житомирі упродовж місяця повинно встановити термінали для продажу квитків на атракціони. Таке завдання поставив міський голова Сергій Сухомлин під час погодження звіту про виконання фінплану КП «Парк» на позачерговому засіданні міськвиконкому 4 травня.

Також міський голова зробив зауваження, щоб не перетворювали гідропарк на зону харчування.

«У вас дуже цікавий штатний розклад. По штатному, тих людей, які прибирають парк, слідкують за порядком, насправді одиниці. Основне навантаження – це адмінперсонал, касири. Я думаю, що пропорція там становить 80 на 20. Тому прибуток «Парку» може бути значно більшим. У нас не завдання комунального підприємства займатися просто працевлаштуванням людей. Це – перше. Друге те, що у минулому році ми піднімали питання про перехід на безготівкову форму продажу квитків. Місяць часу для того, щоб встановити апарати та привести штат у належний стан. Тоді у нас не буде питань: які квитки, якого кольору і так далі», – сказав Сергій Сухомлин.

Секретар міської ради Наталія Чиж повідомила, що у гідропарку продають солодку вату.

«Я говорила з керівником санстанції. Не мають права вони видавати дозволи на торгівлю ватою. Я не знаю, які у них є дозволи, але дозволи на торгівлю ватою санстанція не надає», –  зазначила Наталія Чиж.

До слова, дохід у КП «Парк» за 2016 рік у порівнянні з 2015 роком збільшився на 216 тис. грн.

Нагадаємо, екс-заступник директора житомирського парку постане перед судом за хабарі,  прокуратура. Житомиряни збирають підписи за створення міні-парку Трипільської культур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *