Житомиряни збирають підписи за створення міні-парку Трипільської культури

У Житомирі розпочали збір підписів за створення міні-парку Трипільської культури у парковій зоні обласного центру. Відповідну електронну петицію зареєструвала Надія Трускавецька.

«Житомирщина має біля 70 стародавніх поселень трипільської доби, існує Центр вивчення культури в селі Городське (Коростишивський р-н), в Житомирі народився вчений-археолог, науковець, якій вивчав саме поселення трипільців, поет О. Кандиба-Ольжич. Я, Трускавецька Надія Євгенівна, пропоную створити паркову алеї із скульптурними реконструкціями кераміки Трипілля, України 5000 тис. років. до н. е. Мета-естетика міського простору, розповсюдження історичних знань, любов до рідного краю», – пише ініціатор колективного звернення.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Варто зауважити, що Надія Трускавецька відома майстриня. У березні цього року у Житомирі проходила її персональна виставка, де були представлені на загальний огляд оригінальні повстяні (фетрові) речі та керамічні вироби, виготовлені за реконструйованими давніми технологіями.

До слова, міні-парк Трипільської культури, який представляє собою праісторичне минуле України, діє на території Міжрегіональної Академії Управління персоналом, що у Києві.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи проти будівництва багатоповерхівки. Недобудову за телецентром у Житомирі хочуть перетворити на місце відпочинку дітей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *