Кращу концепцію трансформації кінотеатру “Жовтень” в АРТ-Центр обиратимуть житомиряни

Кращу концепцію трансформації кінотеатру “Жовтень” в АРТ-Центр обиратимуть житомиряни

Роботи оприлюднять вже до кінця тижня.

Житомиряни візьмуть участь в онлайн-голосуванні та визначать найкращі концепції трансформації кінотеатру “Жовтень” в АРТ-Центр. Усі роботи вже до кінця тижня будуть оприлюднені на сторінці аrtcentre.zt у Facebook. Про це “Вголос.zt” розповів заступник директора департаменту містобудування та земельних відносин міської ради Максим Вікарчук.

Прийом конкурсних пропозицій закінчився 7 жовтня. У першому етапі конкурсу візьмуть участь близько семи пропозицій, автори яких встигли подати всі необхідні документи. Вже до кінця тижня ескізи будуть оприлюднені на сторінці у соціальній мережі Facebook та одразу стартує онлайн-голосування. Остаточного переможця конкурсу обере журі”, – пояснив Вікарчук.

Варто зазначити, що відповідно до положення конкурсу – оголошення остаточних результатів відбудеться 10 листопада.

Нагадаємо, що житомиряни можуть побачити проектні роботі, які беруть участь у конкурсі на кращу пропозицію пам’ятника Небесній Сотні. Крім того, кожен городянин зможе долучитися до обрання найкращих ескізів шляхом онлайн-голосування, адже всі роботи вже оприлюднені  на сторінці Пам’ятник Небесній Сотні у Житомирі в Facebook.

Leave a Comment