У Домі української культури представили портрети учасників АТО (ФОТО)

У Домі української культури представили портрети учасників АТО (ФОТО)

Відкрилася виставка художника Ігоря Сеня.

У Домі української культури до Дня захисника України 10 жовтня відкрилася виставка портретів учасників АТО «Людина – Серце України» художника, учасника бойових дій, волонтера Ігоря Сеня за підтримки благодійної організації «Серце Полісся».

portrety-atoshnykiv-15-yz-56

Художник Ігор Сень взявся за написання портретів лише у травні цього року. До того писав пейзажі та виготовляв скульптури і вироби з каменю. Героями портретів художника стали люди, з якими він зустрічався на Сході – волонтери, бійці, командири.

«Для написання портретів я використовую техніку «сухого пензля». Вона надзвичайно складана, легко зробити помилки. Деякі риси облич підсилював, а деякі – пом’якшував. Зображаю людину так, як я її зрозумів і побачив», – пояснив митець.

Головна ідея виставки – показати, що найбільша цінність України – це її люди. Наприклад, такі непересічні особистості, як  волонтер і парамедик Юлія Шевчук. Перебуваючи у зоні воєнних дій, рятуючи солдат, дівчина отримала серйозні поранення.

«Вона дуже гарна і героїчна, тому я вирішив написати її портрет», –розповів Ігор Сень.

portrety-atoshnykiv-28-yz-56

Сьогодні написання портретів для художника є одним зі способів заробітку на життя. Каже, що із задоволенням прийме замовлення від бажаючих.

«Найбільше мене вражають очі на цих портретах. За глибокими поглядами криється своя велика історія. Ігорю Сеню вдалося це передати, не будучи професійним художником», – поділилася враженнями заступник голови Хорошівської (Володарськ-Волинської) райдержадміністрації Галина Ширченко.

portrety-atoshnykiv-23-yz-56

portrety-atoshnykiv-20-yz-56

portrety-atoshnykiv-18-yz-56

portrety-atoshnykiv-16-yz-56

portrety-atoshnykiv-12-yz-56

portrety-atoshnykiv-9-yz-56

portrety-atoshnykiv-5-yz-56

portrety-atoshnykiv-1-yz-56

portrety-atoshnykiv-55-yz-56

portrety-atoshnykiv-51-yz-56

portrety-atoshnykiv-54-yz-56

portrety-atoshnykiv-41-yz-56

portrety-atoshnykiv-47-yz-56

portrety-atoshnykiv-40-yz-56

portrety-atoshnykiv-32-yz-56

portrety-atoshnykiv-33-yz-56

portrety-atoshnykiv-39-yz-56

portrety-atoshnykiv-43-yz-56

portrety-atoshnykiv-52-yz-56

portrety-atoshnykiv-7-yz-56

Нагадаємо, У серпні Житомир надихнув художників на 170 картин. До Дня художника житомирські митці представили свої роботи. У вересні броньовані “Кугуари”, “БТРи”, “Град” та “Хамер” виїхали на центральний майдан Житомира.

Leave a Comment