Крик душі: хворий на коронавірус житомирянин каже, що проти нього здійснюють «травлю»

Крик душі: хворий на коронавірус житомирянин каже, що проти нього здійснюють «травлю»

Просить людей не бути агресивними.

Житомирянин Вадим, який захворів на коронавірус, просить людей не виявляти агресії щодо хворих. Про це він сказав у відеозверненні, яке оприлюднив у мережі Facebook.

За його словами, більшість інформації, яку про нього з самого початку розповсюджували у соцмережах, це фейк. Переплутали навіть його вік. Йому 49 років, а скрізь повідомили, що 56.

«Розповідають, що я, житомирянин, ледь не під покривом ночі, потай привіз 34 заражених коронавірусом осіб і випустив їх, як зомбі, на вулиці мого рідного міста. Щоб вони чхали, кашляли і заражали наших рідних містян», – сказав Вадим.

Він також дивується, що протягом 5 днів правоохоронні органи не встановили жодної особи, яку ізольований житомирянин буцімто перевозив. Від самого початку, переконаний Вадим, проти нього та всіх українців, у яких виявили хворобу, здійснюють справжню травлю. Він закликав суспільство бути людяним та добрим.

«В той же час у цей важкий час хочу простягнути руку примирення міському голові. Давайте разом заспокоїмо житомирян і скажемо правду. Всім і так уже відомо, що нас було троє: я, мій товариш Максим і його син. По прибуттю додому ми самоізолювалися. Коли стало погано — я викликав «швидку», – сказав хворий на коронавірус житомирянин.

У разі визнання Сергієм Сухомлином своєї помилки, Вадим обіцяє не подавати на нього до суду, а пліч о пліч із мером боротися з вірусом.

Обращение к мэру Житомира Сухомлину

Gepostet von Вадим Оптимист am Sonntag, 22. März 2020

Нагадаємо, що щодо інфікованого на коронавірус житомирянина відкрили кримінальне провадження. У Житомирі на наявність COVID-19 перевіряють жінку, яка приїхала з Німеччини.

Leave a Comment