«Криворукі» російські хакери зламали сайт Житомирської облради замість Запорізької міської

Російські хакери зламали вранці 14 березня сайт Житомирської обласної ради та розмістили на ньому фейкову інформацію. Про це повідомили у пресслужбі облради. Однак у самій інформації переплутали Житомир із … Запоріжжям.

Причина «збою» дуже проста: адреси сайтів Житомирської обласної та Запорізької міської рад відрізняються всього однією літерою. Втім таке «непотрапляння» рашистів у кінцевий результат вже стало майже анекдотом. Автори атаки не змогли також впоратися із розділовими знаками та стилістикою. Тож вийшло, що нападати запорізька мерія мала на саму себе. Але оскільки розмістили це оголошення на сайті Житомирської облради, то очевидно, нападати мала мерія Запоріжжя.

Так, першою на «криві руки» окупантів відреагували у потенційного адресата атаки, Запорізькій міській раді.

«Увага — фейк: регоче вся країна! Сайт Житомирської обласної ради зламали хакери «вєлікай-непабєдімай». Вони повідомили жителям Житомира, що на них наступає… «Запорізька міська рада»! Оце й є їхня «сила»: красти унітази з музеїв та писати нісенітниці», ‒ цитує сайт Запорізької міської ради секретаря ради Анатолія Куртєва.

Нагадаємо, що іноземні ЗМІ написали про буцімто утиски євреїв у Житомирі. У Міністерстві оборони України очікували на фейки про нібито капітуляцію України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *