Кухня мрії: посудомийка та інша техніка, про яку мріють господині

Кухня мрії: посудомийка та інша техніка, про яку мріють господині

На кухні мрії приємно і комфортно. За затишну атмосферу відповідають меблі, домашній текстиль та декор. Високий рівень комфорту — заслуга функціональної техніки. Посудомийка, електрогриль, мультиварка — пристрої, які полегшують життя, беручи на себе частину побутових обов’язків.

У більшості сучасних господинь у розпорядженні обов’язково є кухонна плита, холодильник, духова шафа і мікрохвильовка. Але завжди хочеться більшого! Для розширення кулінарних можливостей потрібні також інші ергономічні та надійні пристрої.

Посудомийна машина

У XXI столітті час відвикати від ручного миття посуду. Це забирає багато часу та ще й псує манікюр. Натомість посудомийки з Moyoвідмивають будь-які забруднення та економлять воду. Для порівняння:

  • щоб відмити 5 наборів посуду вручну, необхідно витратити близько 25-30 літрів теплої води;
  • посудомийці потрібно всього 10-15 літрів (залежно від моделі та режиму) для одного повного циклу миття.

Варто зауважити, що машина сама підігріває воду, тому швидко окуповується і починає приносити користь ще й з економічної точки зору.

Морозильна камера

У холодильниках європейського формату морозильна зона компактна. Вона розрахована на зберігання напівфабрикатів, невеликої кількості м’яса, риби або сезонних овочів. Розмістити в ній кілька десятків контейнерів з їстівними припасами майже нереально. Доводиться щоразу грати в «тетріс», намагаючись розташувати на поличках якомога більше продуктів.

Окрема морозильна камера з магазину https://www.moyo.ua/bt/kbt/morozilniki/розв’язує проблему. У ній достатньо місця для запасів їжі навіть на декілька місяців вперед.

Електричний гриль

Любителям кулінарних експериментів хочеться придбати електрогриль хоча б тому, що готування на ньому — це принципово новий досвід. Варильні поверхні та духові шафи використовують зовсім інші технології та програми для термічної обробки їжі.

Грильовані продукти зберігають максимум корисних властивостей, а на смак вони як у хороших ресторанах. Олію або інші жири можна не використовувати. Все чудово просмажується без зайвого холестерину. Рум’яну скоринку гарантують ребристі пластини, які швидко нагріваються.

Кухонний комбайн

Міксерами й блендерами нікого не здивуєш, а кухонні комбайни все ще часто фігурують у «вішлистах». Причина підвищеної уваги до них — універсальність. Бо позбутися від різноманітних дрібних гаджетів, щоб використовувати один багатофункціональний — цікава перспектива.

У «компетенції» потужного кухонного комбайна з різноманітним арсеналом насадок:

  1. подрібнення фруктів і овочі,
  2. приготування фаршу,
  3. пюрування,
  4. змішування і збивання,
  5. замішування тіста різної консистенції,
  6. вичавлювання фрешів,
  7. нарізання продуктів на шматки.

Також у мріях господинь, готових багато часу проводити на кухні, фігурують вафельниці, хлібопічки, фритюрниці та дегідратори для фруктів і овочів.

Leave a Comment