М’які меблі для дому з різними видами оббивки. Які краще обрати

М’які меблі для дому з різними видами оббивки. Які краще обрати

При виборі м’яких меблів для дому варто звертати увагу не тільки на дизайн, розміри, а й на практичність тканини, якою вони оббиті. Від цього залежить те, як зміниться вигляд дивану чи крісел з часом і наскільки довго вони прослужать. Для того, щоб зробити правильний вибір м’яких меблів для дому, ознайомтеся з різними видами тканин для їх оббивки.

Флок

Флок складається з поліестеру та бавовни. Це м’який, приємний на дотик, немазкий матеріал, який відштовхує бруд і вологу. Він не вигоряє, миється нейтральними засобами.

Флок відрізняється міцністю і стійкістю до зносу. М’які меблі, оббиті цим матеріалом, легко відчистити навіть від сильних забруднень. Для догляду за тканиною не варто використовувати спиртовмісні та інші сильні розчинники. Вони можуть пошкодити флок.

Шеніл

Шеніл — це тепла пухнаста тканина з характерним орнаментом, який утворюється завдяки особливій жакардовій техніці плетіння. В якості сировини використовується поліестер з додаванням акрилу, віскози або бавовни.

Шенілова оббивка відрізняється зносостійкістю, міцністю та щільністю. М’які меблі, оббиті такою тканиною, довго залишаються естетично привабливими. Велика перевага шенілу у тому, що він не схильний до утворення катишків.

Чистити покриття потрібно вручну. Машинне прання та використання спиртових розчинників може пошкодити тканину.

Жаккард

Добротний жорсткий щільний матеріал зі складним тканим малюнком називають штучним шовком або жакардом. Для виготовлення тканини використовують бавовну та синтетичне волокно в рівних кількостях.

Жакардове покриття є гіпоалергенним та добре пропускає повітря. Цей матеріал практичний і довговічний.

Щільна двошарова тканина вимагає особливого догляду. Під впливом сильного тертя та ультрафіолетового випромінювання вона може пошкодитись.

Велюр

Велюр — це бавовняна або вовняна тканина з довгим ворсом, який може розташовуватись як по всій поверхні, так і на окремих ділянках у вигляді малюнка.

Цей матеріал відрізняється міцністю і довговічністю.

Обираючи м’які меблі, оббиті велюром, виглядають привабливо. За ними просто доглядати. Велюр має схильність до стирання, тому з часом його зовнішний вигляд може погіршитись.

Обираючи м’які меблі для дому, орієнтуйтесь на якість матеріалів, з яких вони виготовлені. Звертайте увагу на варіанти, які будуть практичними і зручними у користуванні, а не тільки привабливими.

Leave a Comment