«Курс долара до гривні штучно завищений мінімум вдвоє», – нардеп Кужель

«Курс долара до гривні штучно завищений мінімум вдвоє», – нардеп Кужель

Через президента та Нацбанк.

Курс долара по відношенню до гривні штучно завищений з вини президента та Національного банку України як мінімум вдвоє. Про це під час зустрічі із житомирськими підприємцями розповіла народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель.

«За підрахунками експертів, чинний курс долара по відношенню до гривні має складати максимум 13 гривень. Його наростили штучно, з метою зробити людей біднішими. Адже зубожілим народом легше керувати», – вважає Кужель.

Тим часом, за її словами, за декларацією президента, протягом 2018 року він збільшив статки у 83 рази.

Під час візиту на ринок Житомира народний депутат відмітила, що під час спілкування із підприємцями у торговому павільйоні з’явилося всього декілька покупців.

«Це вкотре підтверджує, що купівельна спроможність українців через так звані реформи впала в рази. Згідно із даними Організації Об’єднаних Націй, 60% населення України живе за межею бідності», – додала Олександра Кужель.

Нагадаємо, що нардеп Олександра Кужель вважає, що містам не вистачає бюджету, бо держава все переклала на їх плечі. У 2018 році лікарням Житомира не вистачало 300 тис. грн на ліки для онкохворих.

Leave a Comment