До кінця року житомирським лікарням не вистачає 300 тисяч на ліки онкохворим

До кінця року житомирським лікарням не вистачає 300 тис. грн на наркотичні препарати для онкохворих та пацієнтів із психічними захворюваннями. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

«Дев’ять місяців ми закривали це за рахунок державної субвенції. Жодної копійки з бюджету міста на це ми не виділяли. На жаль, на сьогодні понад 17 мільйонів не вистачає на зарплати лікарям, тому всі гроші спрямуємо туди», — сказала начальник управління.

За словами члена бюджетної комісії, депутата Любові Цимбалюк, ці витрати мали би покриватися з державного бюджету.

«Це те, до чого ми прийшли. Насправді всі ці видатки мали би покриватися з державного бюджету. І зарплати, і закупівлю ліків. Сьогодні ж ми за рахунок житомирян і утримуємо лікарні, і купуємо медикаменти», — переконана Цимбалюк.

Де саме братимуть кошти — у мерії поки не знають. За словами заступника міського голови Світлани Ольшанської, гроші вишукуватимуть за рахунок перерозподілу. Однак що саме перерозподілятимуть — ще думатимуть.

Нагадаємо, що торік  Житомирська міська рада планувала наповнити бюджет за рахунок оренди землі. Під кінець року у бюджеті обласного центру не вистачало 240 млн грн. Цьогоріч бюджету Житомира не вистачає 70 мільйонів до кінця року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *