Кишкова паличка «зашкалює»: вода на пляжах Житомира не відповідає вимогам

Кишкова паличка «зашкалює»: вода на пляжах Житомира не відповідає вимогам

Погіршення якості води відбулося після зливи.

Якість води на території житомирських міських пляжів не відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними показниками. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Спеціалісти Головного управління Держспоживслужби України у Житомирській області перевіряють якість води у річках та санітарно-технічний стан пляжів. Погіршення якості води на міських пляжах міста Житомира відбулося після ускладнення погодних умов (зливи). Індекс ЛКП (кишкова паличка) у річковій воді більше 240000 КУО/дм3 при нормативному значенні не більше 5000. У місті Новоград-Волинський спеціалісти Держспоживслужби обстеження пляжу не проводили. За моніторинговими даними якість води з річки Случ в районі пляжу міста Новоград-Волинський наразі відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками. У місті Коростень спеціалісти Держпродспоживслужби запланували проведення заходу державного нагляду по обстеженню міського пляжу відповідно до заяви підприємства, яке його експлуатує. Якість води в річці Уж в районі міського пляжу Коростень наразі ще досліджується», – йдеться у повідомленні.

Загалом у Житомирській області знаходиться 4 пляжі: 2 – в місті Житомир та по 1 в містах Коростень і Новоград-Волинський.

Нагадаємо, стало відомо, чому раптово погіршилася якість води у Житомирі. У Житомирі знову відключать воду. 

Leave a Comment