Китайців, які приїдуть будувати об’їзну автодорогу навколо Житомира, їзолюють для запобігання коронавірусу

Китайців, які приїдуть будувати об’їзну автодорогу навколо Житомира, їзолюють для запобігання коронавірусу

На час спостереження за ними медиками.

Усіх працівників із Китаю, які приїдуть для продовження будівництва об’їзної автодороги навколо Житомира, їзолюють на час спостереження за ними медиками. Про це йшлося під час засідання тимчасової епідеміологічної комісії щодо захисту жителів області від коронавірусу COVID-19, – інформує пресслужба облдержадміністрації.

“Авіарейсом з Дубаю в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року для продовження будівництва об’їзної автодороги навколо Житомира. За даними Державної міграційної служби, до виїзду закордон, близько 40 працівників з КНР працювало на об’єкті. Але 16 працівників із КНР залишалися на території України”, – йдеться у повідомленні.

За повідомленням Управління Державної міграційної служби в Житомирській області, що 13 лютого прибув один працівник, якого оглянули та провели медичний огляд. Керівництво компанії, яка будує дорогу, прийняло рішення – ізолювати працівника на 14 днів. Надалі, усі інші працівники, які прибудуть з Китаю, будуть ізольовані. Протягом двох тижнів за ними будуть спостерігати медики.

«Не створюємо паніку, безпека держави – перш за все! На рівні держави та області вживаються всі можливі заходи, що сприяють повноцінному захисту населення. Всі госпітальні бази в Житомирській області готові до прийняття таких пацієнтів. Працівники, котрі повертаються з Китаю, будуть ізольовані на час спостереження за ними медиками», – сказав голова ОДА Віталій Бунечко.

Нагадаємо, у Житомирі госпіталізували дитину з підозрою на коронавірус. З бюджету Житомира не виділили 100 тисяч на придбання масок китайському місту Ухань.

Leave a Comment