Лікарні міста облаштували новим обладнанням на 10 мільйонів

Лікарні міста облаштували новим обладнанням на 10 мільйонів

Приймальні відділення працюватимуть ефективніше.

Новими аналізаторами, наркозно-дихальними апаратами, електрокардіографами, спірометрами, дефібриляторами, пульсоксиметрами, апаратами штучної вентиляції легень, ультразвуковими апаратами оснастили Центральну міську лікарню № 1, № 2 та Дитячу міську лікарню, в якій розпочато капітальний ремонт приймального відділення. На медичне устаткування втрачено 10 млн грн. з держбюджету, а 300 тис. – з міського.

Нові апарати допоможуть значно полегшити роботу лікарів, скоротити час на визначення діагнозу пацієнта та швидше приступити до його лікування.

«Раніше, аби зробити загальний аналіз крові, ми витрачали близько півтори години, а тепер, завдяки новому апарату, результат ми отримуємо дві-три хвилини. Тобто перебування пацієнта у приймальному відділенні дійсно скорочується і полегшується діагностика», – розповіла завідуюча клініко-діагностичної лабораторії ЦМЛ № 1 Тетяна Кузьменко.

medobladnannya03

medobladnannya01

medobladnannya12

medobladnannya11Нагадаємо, у трьох лікарнях міста з’явиться нове медичне обладнання. На Корбутівці замість ЖЕКу відкриють амбулаторію сімейної медицини. У серпні стало відомо, що майже двадцять мільйонів на зарплати лікарям та вчителям мерія витратила з початку року.

Leave a Comment