Ліквідація “Управління автомобільних шляхів” не вплине на прибирання тротуарів, – міськрада

Ліквідація “Управління автомобільних шляхів” не вплине на прибирання тротуарів, – міськрада

Хто із заступників опікуватиметься — не знають.

Процес ліквідації КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради та приєднання його до КП «Зеленбуд» не вплине на стан прибирання тротуарів. Про це у коментарі «Вголос.Zt» повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук. Саме він, згідно із розподілом обов’язків, відповідає за підприємство, яке планують ліквідувати.

«Реформування підприємства тільки планується. За це депутати мають проголосувати на сесії. Далі до процесу ліквідації воно функціонує і виконує всі покладені на нього функції», – пояснив Ткачук.

За його словами, у проекті рішення сесії прописано, що КП «Зеленбуд» буде правонаступником «УАШ». Тож зміниться лише особа, яка підписуватиме документи.

Хто із заступників відповідатиме за діяльність об’єднаного комунального підприємства — поки невідомо. На поточний момент, згідно із розпорядженням міського голови, діяльністю КП «УАШ» опікується Дмитро Ткачук, а діяльністю КП «Зеленбуд» — Сергій Кондратюк. У міській раді запевняють, що щойно завершиться процес реформування — міський голова запропонує новий розподіл обов’язків заступників.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада планує ліквідувати КП «Управління автомобільних шляхів», приєднавши його до КП «Зеленбуд». Керівник КП «УАШ» звільнився з посади наприкінці січня.

Leave a Comment