Скоро вибори: Сухомлин розповів працівникам культури про здобутки

Скоро вибори: Сухомлин розповів працівникам культури про здобутки

Похвалив Зубка і Гундича.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин із наближенням президентських виборів вирішив розповісти працівникам культури міста про здобутки за останній рік. Зустріч відбулася 13 березня у міському палаці культури.

Під час свого виступу перед культпрацівниками Сухомлин зупинився на презентації масштабних довготривалих проектів на зразок реконструкції стадіону «Спартак», будівництва гімназії №3 тощо. У своїй промові не уникнув подякувати віце-прем’єру Геннадію Зубку та голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу.

«Якби у нас не було єдиної команди — нам би не вдалося побудувати багато об’єктів, які ми вже побудували», – підсумував міський голова.

Разом із тим, у своїй доповіді Сухомлин жодним словом не згадав депутатський корпус міської ради.

У відповідях на питання присутніх мер не уникнув можливості розповісти про причини, за які працівникам культури варто підтримати чинного президента.

«Я свій вибір зробив. Раніше ми ділили 1 мільйон 300 тисяч на рік на освіту. А зараз ми говоримо про будівництво нових шкіл, стадіони будуємо, все інше», – сказав він.

Це не перша подібна зустріч міського голови із представниками гуманітарної сфери Житомира. Напередодні він мав схожу бесіду із міськими освітянами. Так само, як із працівниками культури, вона відбувалася у робочий час мера та присутніх. До слова, протягом 2017 року, згідно із декларацією Сухомлина, платники податків включно із культпрацівниками та освітянами заплатили йому за рік роботи 97 тис. 445 грн. Його «команда» у особі Геннадія Зубка та Ігоря Гундича обійшлися відповідно у 522 тис. 623 грн та 250 тис. 692 грн.

Нагадаємо, що Порошенко агітував голосувати за себе під час робочої поїздки, оплаченої за рахунок платників податків. У Бердичеві на зустріч із Порошенком привезли 13 автобусів людей.

Leave a Comment