Літня душова кабіна: зручно, комфортно, економічно

Літня душова кабіна: зручно, комфортно, економічно

Вуличний душова кабіна, або як її ще називають – літній душ, дачний або садовий душ, – річ незамінна при певних обставинах. Приватний будинок, дача, будівельний майданчик, кемпінг, виїзні заходи на природі – далеко не повний список місць, де може знадобитись така споруда. На дачах та в приватних будинках зазвичай прийнято самостійно зводити такі конструкції, але користуватись ним можна буде лише влітку. Або ж самому встановлювати електричний тен, що може бути небезпечно за відсутності необхідних професійних навичок. При чому вартість «самостійної роботи» можу неприємно здивувати, що виллється у розчарування від такого задуму. Яким може бути вихід з ситуації? Купити вже готову конструкцію та забути всі проблеми.

Переваги літньої душової кабіни

На сьогодні придбати таку конструкцію в Україні можна в компанії «ТехПром». Її вартість більш ніж демократична – на даний момент становить чотирнадцять з половиною тисяч гривень. За ці гроші Ви отримуєте повноцінний літній душ з баком на 200 літрів та можливістю підігріву води. Замовити споруду можна на сайті https://tehpromproect.com.ua/. Щодо особливостей такого душу, то тут варто відмітити, що завдяки вмонтованому електричному тену, можна підігрівати воду. Тобто користуватися таким душем можна не тільки влітку, а розтягнути таке задоволення ще й на осінь та весну. Влітку підігрівати воду не треба, адже бак чорного кольору, що притягує сонячні промені та відмінно нагрівається без допомоги. В баку немає залізних деталей, тож ніяких корозійних процесів всередині проходити не буде.

Сама споруда виготовлена з ударостійкого поліетилену, який не піддається впливу ультрафіолетових променів. Це гарантує, що колір конструкції не вигорить на сонці. Такий літній душ достатньо міцний. Це стосується і кріплення дверцят, що забезпечує надійний захист від вандалів.

Комплектація літнього душу

Вага конструкції складає 90 кілограмів. Висота всього душу разом з баком – 2,48 метра, ширина – 1,1 метра. Суди входить: бак на 200 літрів з інтегрованим теном, душова лійка з насадкою, внутрішня засувка, пластиковий піддон, що опрацьований водовідштовхувальним просоченням. Також в комплекті є гачки для одягу та рушнику, дужки для замка. Задня і бічні стінки мають додаткові ребра жорсткості для підвищеної міцності. Двері, оснащені антивандальним захистом, а також двоскатний дах, який запобігає скупченню опадів зверху та збільшує простір всередині кабіни.

Leave a Comment