Львівські підрядники по реконструкції центральних тротуарів Житомира подали в суд на мерію

Львівська фірма «Ві. Ай. Пі.», яка займалася реконструкцією тротуарів у центрі Житомира, подала в суд на Житомирську міську раду. Підстава позову у 2,5 млн грн – відмова мерії оплатити роботи по укладанню плитки. Про це під час брифінгу 21 лютого розповів міський голова Сергій Сухомлин.

«Вони обрали такий шлях. Це їхнє право. Хоча цей суд ми в будь-якому разі виграємо. Зараз управління капітального будівництва обліковує всі недоліки по роботах цієї компанії і будемо готувати зустрічний позов. Його сума буде в рази більшою за претензії львів’ян», – сказав Сергій Сухомлин.

Незавершені позивачем роботи, за словами Сухомлина, буде зроблено до травня. У міській раді вже розбили незакінчені фірмою вулиці на 18 секторів і найближчим часом проведуть тендер. У бюджеті Житомира планують передбачити на це 10 млн грн. У підрядниках міський голова хоче бачити виключно житомирські підприємства.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року Сергій Сухомлин сказав, що міська рада судитиметься з підрядником по реконструкції тротуарів. Реконструкцію вулиці Київської проводила львівська будівельна компанія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *