Лише 87% будинків підключити до тепла у Житомирі

Лише 87% будинків підключити до тепла у Житомирі

 Іншим обіцяють опалення протягом тижня.

Наразі до тепла у Житомирі підключено 826 будинків міста – це 87% від загальної кількості. Але до кінця тижня у всіх будинках з’явиться тепло. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк, – інформує прес-служба міської ради.

«На сьогоднішній день залишається проблема по Польському бульвару. Там триває реконструкція системи теплопостачання. Підрядник, який виграв тендер не встигає здати роботу, тому ми були змушенні долучити до виконання робіт ще 3 підрядних організацій. За вихідні було опрацьовано ділянку до Польського бульвару, це дало змого частково підключити до тепла мікрорайон Малікова», – розповів Кондратюк.

Відомо, що 28 жовтня комунальники запустили теплопостачання останнім освітнім закладам: гімназії №23 та міському колегіум №34. До кінця тижня планують увімкнути опалення у садочку № 53, де наразі ще ведуться роботи з комплексної реконструкції системи теплопостачання. На даний час цей дошкільний навчальний заклад опалюються електроприладами. Всі лікарні міста підключено до тепла з 22 жовтня.

Як повідомлялось раніше після отримання від НАК Нафтогазу лімітів на газ, 22 жовтня , було розпочато роботу щодо підключення котелень міста до опалення.

Нагадаємо, вартість опалення для житомирян зросте на понад 12 %. Житомирянин просить міськраду дозволити містянам «відрізатися» від централізованого опалення.

Leave a Comment