Лише на 50 % заповнені деякі інтернатні заклади в області

На Житомирщині частина інтернатних закладів заповнені лише на 50 – 70 %, деякі заклади – переповнені. Про це повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Вадим Калінін.

За його словами, 43 % наповнюваності мають КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» та Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 для дітей з вадами слуху. Водночас Денишівський навчально-реабілітаційний центр та КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» мають наповнюваність відповідно 109 % та 105 %.

Наповнюваність понад 50 % мають Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат – 53 %, Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів – 54 %, Любарська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – 58 %, Потіївська  спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату – 68 %. Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат наповнена на 100 %, КНЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей»  – на 95 %.

«18 % вихованців інтернатних закладів – це обдаровані діти, 8 % – діти з серцево-судинними захворюваннями, 20 % – діти, які потребують соціальної допомоги, 22 % – діти, які потребують корекції фізичного розвитку, 32 % – діти, які потребують корекції розумового розвитку. На щастя, ми зараз маємо зменшення кількості дітей-сиріт в інтернатних закладах. А саме у 2010 році у нас було 722 дитини, цьогоріч – 210 дітей. Стратегія держави на підтримку сімейних форм виховання працює, ми бачимо позитивну динаміку. Але, на жаль, у нас збільшується кількість дітей-інвалідів. У 2010 році навчалося 540 дітей зі складними вадами, нині – 712», – сказав Вадим Калінін.

Як уже повідомляв «Вголос.zt», в області функціонують 17 інтернатних закладів, з яких п’ять – загальноосвітні, 10 – спеціальні заклади та два навчально-реабілітаційні центри. На їхнє утримання цьогоріч з Державного бюджету передбачено 223,5 млн грн.

Нагадаємо, студенти технологічного університету зібрали 1650 гривень на подарунки вихованцям інтернату.Заступнику директора і трьом працівникам Кмитівської школи-інтернату оголосили догани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *