Заступнику директора і трьом працівникам Кмитівської школи-інтернату оголосили догани

Заступнику директора і трьом працівникам Кмитівської школи-інтернату оголосили догани

Досудове розслідування триває.

За результатами перевірки, ініційованої прокуратурою області, оголошено догани чотирьом працівникам Кмитівської школи-інтернату, з вини яких діти захворіли на гепатит А. Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 137 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Як повідомляв «Вголос.zt», у Кмитівській спеціалізованій школі-інтернаті, що у Коростишівському районі, вихованці захворіли на гепатит А та були госпіталізовані до інфекційного відділення дитячої обласної лікарні.

«Усього на стаціонарному лікуванні із середнім і легким ступенем тяжкості перебігу хвороби перебувало 34 вихованці школи-інтернату. З огляду на такі обставини, прокуратурою області, з метою проведення службового розслідування у школі-інтернаті та притягнення до відповідальності винних осіб, було скеровано лист керівництву облдержадміністрації», – йдеться у повідомленні.

У результаті службової перевірки, оголошено догани заступнику директора з господарської роботи навчального закладу та трьом іншим працівникам з обслуговуючого персоналу.

«Нині на стаціонарному лікуванні медичних закладів перебуває 16 учнів Кмитівської школи-інтернату віком від  6 до 15 років», – уточнили у прес-службі.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке проводиться Коростишівським відділом поліції.

Нагадаємо, сімейні лікарі з Нідерландів провели тренінг для педіатрів з Житомирщини. На студентському фестивалі «Листопад-fest» зібрали кошти на лікування хворої студентки.

Leave a Comment