Лише за місяць 118 спортсменів Житомирщини стали чемпіонами

Лише за місяць 118 спортсменів Житомирщини стали чемпіонами

На змаганнях як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.

На Житомирщині у травні 118 спортсменів стали призерами змагань як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. Про це повідомив голова облдержадміністрації Ігор Гундич, – інформує прес-служба ОДА.

«У травні 118 спортсменів області стали чемпіонами України, призерами чемпіонатів світу і Європи. Зокрема, наші спортсмени принесли області за місяць 56 перших місць з чемпіонатів України, 52 призові місця з чемпіонатів Європи та 10 призових місць з чемпіонатів світу», – зазначив Ігор Гундич.

За його словами, на Житомирщині постійно збільшується фінансування на спорт, ремонтуються та відкриваються нові спортивні об’єкти.

«Плануємо відкрити нове відділення у Житомирській області – з фехтування. Крім того, плануємо відкрити ряд спортивних об’єктів. Це центральний стадіон «Полісся», який даватиме вам можливість покращувати свої результати. Плануємо реконструювати фізкультурно-оздоровчий комплекс у Радомишлі, на завершенні – фізкультурно-оздоровчий комплекс в Овручі. Також триває реконструкція басейну у селищі Ємільчино», – додав Ігор Гундич.

Нагадаємо, спортсмени з Житомирщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. У Житомирі відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки.

Leave a Comment