Любов Цимбалюк закликала мера Житомира утриматися від позачергових сесій

Любов Цимбалюк закликала мера Житомира утриматися від позачергових сесій

Про це заявила під час сесії.

Голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк закликала міського голову утриматися від проведень позачергових сесій. Вони, на думку депутата, «дорого обходяться місту». Про це вона заявила під час позачергової сесії 11 вересня.

«Постійно питання, які коштують мільйони бюджету міста, виносяться на позачергові сесії. Візьміть сьогоднішню. Два питання вартістю у кілька мільйонів гривень. І це вже стає для Житомира тенденцією. Минула сесія, на якій давали дозвіл на придбання у лізинг нової партії комунальних автобусів теж була позачерговою», – обурилася Любов Цимбалюк.

За її словами, нерідко питання, які виносяться на позачергові сесії, достеменно не вивчені і в постійних депутатських комісіях не розглядалися. Наприклад, питання продажу шляхом викупу приміщення по Малій Бердичівській, 4, розглядалося лише у одній комісії. І жодного рішення з цього приводу та не прийняла.

«Фракція «Батьківщина» сьогодні навмисне проголосувала за затвердження договору лізингу. Адже замість його скасування, міська рада мала би домагатися, щоб постачальник виконав вимоги до автобусів і місто отримало новий комфортний транспорт. Саме такий, як прописано у технічній документації», – сказала голова фракції «Батьківщина» у коментарі «Вголос.Zt».

Нагадаємо, що минула позачергова сесія Житомирської міськради погодила приєднання Вересів до міста та придбання ТТУ комунальних автобусів. Обласна рада збереться позачергово, щоб погодити дозволи користування надрами.

Leave a Comment