У Житомирі почали видавати квартири учасникам АТО

Житомирська міська рада на сесії збирається безоплатно передати квартиру військовослужбовцю, який брав участь в АТО та має третю  групу інвалідності. Про це йдеться у проекті рішення сесії.

«З метою забезпечення житлом та покращення соціального становища заступника командира бригади з повітряно-десантної підготовки військової частини польова пошта В 1740 (А0281) підполковника Лагути В. В., інваліда 3 групи, з числа військовослужбовців, який брав участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та який під час виконання обов’язків військової служби в ході ведення бою отримав поранення та гостро потребує поліпшення житлових умов, розглянувши клопотання командира військової частини польова пошта В 1740 (А0281) полковника Гутя О.Г., враховуючи свідоцтво про хворобу № 366, відсутність житла у м. Житомирі, нагороди, відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила передати трикімнатну квартиру (…) безоплатно у власність підполковнику Лагуті В. В., інваліду третьої групи, з числа військовослужбовців, який брав участь у антитерористичній операції на склад сім’ї 4 особи (він, дружина, донька та син)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Житомирський міськвиконком прийняв рішення про виділення трьох квартир учасникам АТО та сім’ям загиблих. На квартирній черзі перебувають кілька десятків атовців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *